Technologia
Zapytaj o ofertę
  • Imię i nazwisko / Firma*:
  • telefon*:
  • E-mail*:
  • Informacje:

.Net

Czyli czynnik, dzięki któremu osiągamy nasze biznesowe cele i założenia. Synergia produktów i technologii Microsoft pozwala nam osiągnąć trzy podstawowe cele: rozwój klientów, rozwój produktów oraz specjalizowany zespół.


Od początku naszego istnienia na rynku robimy wszystko, aby stale inwestować w R&D system w technologii .Net. Dzięki temu mamy pełny dostęp do klienta i w jeszcze bardziej zadowalający go sposób, możemy świadczyć najwyższej jakości usługi oraz bazować na najnowszej technologii.

Dzięki podjęciu takich kroków mamy możliwość tworzyć oprogramowanie, które będzie skierowane pod konkretną firmę. Nie bazujemy na schematach ani przykładach.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, bo każdy z nich ma inne potrzeby i oczekiwania. Oprogramowanie takie opiera się na tak zwanym, jego pełnym cyklu życia – począwszy od bardzo szczegółowego studium wykonywalności, które określa czy projekt jest możliwy do zrealizowania,  aż po dostarczenie 24/7 usług poprodukcyjnych polegających na wspieraniu i nadzorowaniu danego projektu. Jest to naprawdę bardzo ważne i pomocne, ponieważ obserwujemy jego działanie i jesteśmy gotowi w każdej chwili pomóc naszym Klientom, gdy wystąpi jakikolwiek błąd. Prowadzimy także szkolenia dla pracowników z danej firmy, aby zapoznali się z danym projektem jeszcze przed rozpoczęciem pracy przy jego pomocy.

Co więcej, mamy również możliwość poszerzać oraz rozwijać dane aplikacje, które należą już do klientów. Modyfikacje takie są możliwe w przypadku np. chęci dodawania przez klienta kolejnych modułów lub funkcjonalności.


Naszą niewątpliwie dużą zaletą jest wysoka umiejętność tworzenia w technologiach m. in. takich jak ASP.NET, Silverlight czy AJAX i LINQ. Dzięki temu mamy nieograniczoną możliwość tworzenia innowacyjnych aplikacji internetowych oraz mobilnych.
Jeśli chodzi o nasz dział integracje systemów, jesteśmy niezawodni w produkcji stabilnych i elastycznych aplikacji biznesowych, które mają za zadanie np. łączenie danych lub informacji czy dostarczenie różnych narzędzi niezbędnych do wizualizacji oraz raportowania.