Technologia
Zapytaj o ofertę
  • Imię i nazwisko / Firma*:
  • telefon*:
  • E-mail*:
  • Informacje:

C++

Aplikacje powstałe w tym języku są tzw. wieloplatformowe. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że zaletami używania takiego wieloplatformowego podejścia są, po pierwsze, korzyści finansowe oraz wysoka jakość kodu. Wszystkie tworzone przez nas aplikacje mogą być dowolnej złożoności.

Nasza firma, bazując na doświadczeniu oraz sprawdzonych praktykach nabytych w ciągu całej naszej pracy, zajmuje się opracowywaniem produktów w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Oferta C++ dotyczy także oprogramowania inżynierskiego, a w szczególności zagadnień z konstrukcji w budownictwie. Aplikacje są tworzone od podstaw i dostarczane Klientowi w budowie modułowej, np. moduły matematyczne w formie biblioteki dll wraz ze specyfikacją i wygodnym interfejsem umożliwiając wdrożenie w dowolnym systemie informatycznym.
Budujemy również efektywne narzędzia do strumieniowania audio i wideo. Wykorzystujemy zaawansowane ‘frameworki’ takie jak GStreamer, XBMC w celu przyspieszenia tworzenia aplikacji do multimediów. Tak powstałe aplikacje to m.in edytory wideo, aplikacje do transmisji strumieniowej czy odtwarzacze multimediów..